- Start pochodu na stanici metra Roztyly
- Kunratický les
- Památný strom v Kunratickém lese
- Rybník Labuť
- Rybník Labuť
- Labuť v rybníku Labuť
- Labuť v rybníku Labuť
- Zámek Krč
- Strom u Krčského zámku
- Praha - Krč
- Stromy nad Krčí
- Kostel svaté Anny
- Rozkvetlý strom v Krči
- Pražské mrakodrapy z parku Družby
- Park Družby
- Pražské mrakodrapy z parku Družby
- Kostel svatého Pankráce
- Kostel svatého Pankráce
- Kostel svatého Pankráce
- Kostel svatého Pankráce
- Táborská brána na Vyšehradě
- Leopoldova brána na Vyšehradě
- Rotunda svatého Martina na Vyšehradě
- Leopoldova brána na Vyšehradě
- Leopoldova brána na Vyšehradě
- Vyšehrad
- Výhled na Podolí z Vyšehradu
- Výhled na Podolí z Vyšehradu
- Výhled na Podolí z Vyšehradu
- Výhled na Podolí z Vyšehradu
- Výhled na Podolí z Vyšehradu
- Výhled na Podolí z Vyšehradu
- Výhledy z Vyšehradu
- Výhledy z Vyšehradu
- Výhledy z Vyšehradu na vinici
- Výhled na Podolí z Vyšehradu
- Výhled na Pražský hrad z Vyšehradu
- Výhled na Pražský hrad z Vyšehradu
- Cíl pochodu v restauraci U Pomníku
- Malešické náměstí - start pochodu
- Kočka
- Kočka
- Kohoutek v Malešicích
- Kostel Československé církve evangelické v Malešicích
- Kostel Československé církve evangelické v Malešicích
- Kostel Československé církve evangelické v Malešicích
- Domov seniorů v Malešicích
- Višňovka
- Višňovka
- Višňovka
- Hrdlořezy
- Hrdlořezy
- Hrdlořezy
- Smetanka
- Viadukt nad Rokytkou v Hrdlořezích
- Viadukt nad Rokytkou v Hrdlořezích
- Cesta podél Rokytky
- Cesta podél Rokytky
- Cíl pochodu v restauraci U Pegase
- Nádraží Praha - Smíchov, Na Knížecí - sraz pro společný odjezd
- Nádraží Praha - Smíchov, Na Knížecí - sraz pro společný odjezd
- Nádraží Praha - Smíchov, Na Knížecí - sraz pro společný odjezd
- Na vrchu rozhledny Cibulka
- Na vrchu rozhledny Cibulka
- Kříž na Kalvárii
- Motoráček v Kalvárii
- Rostlina
- Vlak na trati Praha-Zličín - Hostivice
- Vlak na trati Praha-Zličín - Hostivice
- Kostel svatého Martina v Řepích
- Překladní kolej tramvaje z vlaku
- Praha - Zličín, žst.
- Praha - Zličín, žst.
- Kobylisy - start pochodu
- Kobyliská vodárenská věž
- Figurína vojáka
- Kobyliská vodárenská věž
- Usedlost Vychovatelna
- Strom
- Strom
- Bulovka
- Bulovka
- Výhled na Prahu od Kobylis
- Výhled na Prahu od Kobylis
- Výhled na Prahu od Kobylis
- Cesta do Bohnic
- Senohraby, žst. - start pochodu
- Senohraby, žst. - start pochodu
- Senohraby, žst. - start pochodu
- Senohraby, žst. - start pochodu
- Senohraby, žst. - start pochodu
- Most pod Senohrabským nádražím
- Most pod Senohrabským nádražím
- Potok Mnichovka
- Hubačov
- Hubačov
- Místní značení pochodu
- Kontrola na hrázi Hubačovského rybníka
- Hráz Hlubačovského rybníka
- Hráz Hlubačovského rybníka